Zlecenia

Useme

Platforma łącząca zleceniodawcę i zleceniobiorcę.
Są tam różne zlecenia dla freelancerów na zdalną pracę. Począwszy od pisania tekstów na zamówienie, zlecenia dla grafików, na obsługę social mediów, na obróbkę nagrań i wiele innych.

Stawki są tam najczęściej nieokreślone i każdy potencjalny zleceniobiorca może tam przedstawiać swoją cenę za pracę.

Dzięki zleceniom ogłaszanym na tej platformie można normalnie zarabiać.

Kliknij w grafikę żeby wejść na portal

Oferia

To portal dobrze znany pośród zleceniobiorców i zleceniodawców. Kategorie, w których można się zgłaszać i szukać są jasno pogrupowane. Dlatego szukanie tam nie sprawia w ogóle problemu.

Jak serwis sam się opisuje „Oferia to serwis internetowy w którym szybko, łatwo i bez żadnych kosztów możesz zlecić wykonanie pracy, zadania, projektu. Wystarczy, że opiszesz, co chciałbyś zlecić, a Wykonawcy zgłoszą się do Ciebie, proponując konkurencyjne warunki realizacji zlecenia. Dzięki temu możesz wybrać najlepszą z ofert, dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb – i to wszystko bez opłat!”.

Kliknij w grafikę żeby wejść na portal

Freelancer

Serwis zagraniczny (jest też dostępna polska strona), na którym zarabia się w obcej walucie, najczęstsze są $, ale też są £,€ i inne. Są na nim dostępne różne zlecenia, od napisania tekstu po obróbkę nagrań. Zachęcam

Kliknij w grafikę żeby wejść na portal

2 przemyślenia nt. „Zlecenia

  1. Chciałbym poznać Twoje doświadczenia z budowaniem społeczności online wokół swojego bloga. Jakie działania podejmujesz, aby zaangażować czytelników i stworzyć atmosferę wzajemnej wymiany myśli?

    1. Na samym początku założyłem bloga żebym miał zajęcie. Potem na fanpage (na fb) czasem ktoś wspomniał, że przydały mu się informacje z wpisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *